FYC

İNŞAAT

İnşaat sektörünün temel taşlarından biri olan FYC İnşaat,1999 yılında kurulmuştur. Çeyrek asra yakın zamandır sürdürmekte olduğu faaliyetleriyle Ankara’nın önde gelen inşaat şirketlerinden biri olmuştur. Sayısız konut projeleriyle çevreyi yapılandırma, bakım, onarım konusunda 22 yıllık tecrübe elde etmiştir.

Ülke ekonomisi için büyük önem arz eden inşaat sektörünün gelişmesi konusunda eğitimli kadrosuyla varlık göstermektedir. Değişen piyasa koşullarına kolaylıkla uyum sağlayabilmesi ile müşterilerini en uygun fiyatlarla konut sahibi yapmayı hedef edinmiştir.

SEMBOL

VİLLA

Ankara merkezli Sembol Villa, proje yürütümü ve uygulamalarıyla alanında yeniliklerle gelişen teknolojiye uyum sağlayan mekanlar yaratmayı hedef edinmiş, 2019 yılında sektöre giriş yapan bir şirkettir. Sektöre girişinden bu yana başarısını gösteren ve bu başarıyı yükseltmeyi daim kılmayı hedefleyen kadrosu ile yaşam alanlarına değer katmaya devam etmektedir.

MARS

DANIŞMANLIK

Mars Danışmanlık, markasının oluşumunda Dünya geneline yayılmayı hedefleyen, ülkesinin değerlerine sahip çıkarak piyasaya hakim olan yeni nesil bir gayrimenkul şirketidir.

Köklü yapısı ve edindiği tecrübeler ile hizmet sunmakta ve müşterisine kaliteli ve güven üzerine kurulu bir sistem vadetmektedir. Türkiye’nin gayrimenkul pazarında, müşterisinin ihtiyaçlarına öncelik vererek hareket eden Mars Danışmanlık, sektörde gelişmeye devam etmekte, ve farklılıklarını ortaya koymaktadır.

TİV

OTOMOTİV

Tiv Otomotiv, 2019 yılında Türkiye geneline hizmet vermek için kurulmuş bir ikinci el araç alım&satım şirketir. İkinci El platformunda her marka, model ve yaşta araç takas ve ikinci el satım hizmetlerine ek olarak, ekspertiz hizmeti ile genişletilmiş güvenceye sahip otomobillerin sunulmasına da destek vermektedir.

Satılan her otomobilin;

• Detaylı kontrollerini gerçekleştirir.

• Devir ve ruhsat işlemlerini takip eder.

• Alım-satım, ekspertiz & detay kontroller sonucu size optimum fiyatı sunar.

• Alımı sırasında ilgili kişilerin yardımı ile sizlerin güvenilir bir alışveriş yapmanıza yardımcı olur.

Tüm bu aşamalarda Tiv Otomotiv kalitesini sizlere sunar.

CHF

MİMARLIK

CHF Mimarlık, 2019 yılından bugüne müşterilerine sunduğu kaliteli hizmeti, ürün çeşitliliği, kapasitesi ve koordinasyon kabiliyetiyle hizmet verdiği mimarlık sektörünün güçlü bir firması, aynı zamanda yaşam ve iş alanlarına değer katmak isteyen kişilerin öncelikli tercihi olmuştur.

Yaratıcılığı ve estetik anlayışının yanında projelerindeki koordinasyonu, tecrübesi, ekip çalışması, hızı ve bütçe yönetimi ile daima müşterilerinin takdirini kazanmıştır.

Müşteri memnuniyeti ve ödeme kolaylığı prensibi ile kusursuz ve kaliteli hizmeti hedefleyen CHF Mimarlık profesyonel ve kendini geliştiren ekibi ile birlikte projelendirme, inşaat taahhüt (uygulama, duvar, sıva, alçı, boya, seramik, elektrik, su tesisatı, demir ve çelik işleri, alüminyum, cam işleri) ve mobilya üretimini; kendi bünyesinde çözümlemektedir. Bundan yüksek kalitede işler elde edilmekte ve kesintisiz garanti anlayışını sürdürülebilir kılmaktadır.

ROBODİ

AKILLI EV

Roboodi; genç mimarlar ve mühendisler tarafından FYC GRUP bünyesinde kurulmuş, 2019 yılında Roboodi tescilli markası ile akıllı ev & ofis sistemlerinde sınırları olmayan ve kullanıcı memnuniyetini her zaman ön planda tutan bir firmadır.

Her geçen gün kabiliyetlerini artıran uzman genç ve dinamik kadrosu ile diğer markalara göre daha işlevsel ve kullanışlı ürün yelpazesini genişletmeye devam etmekle beraber, Herhangi bir elektronik ürünü akıllı hale getirebilen sistemimiz sayesinde, tüm ürünleri rahatlıkla akıllı telefonunuzdan kontrol edebilirsiniz.

Heyecanlı ekibimiz; durmaksızın araştırma ve geliştirme (AR-GE) çalışmalarını devam ettirmektedir. Hizmetlerimizden yararlanmak için siz de hemen ekibimizle iletişime geçin!

3D

BASKICIM

FYC 3D Baskıcım sizlere modern ve kaliteli 3D Baskı ve Tasarım imkanı sunan bir teknoloji şirketidir. Eşsiz işçiliği ve malzemeleriyle sunduğu kalite sayesinde alanında öncü şirketlerdendir. Ülke içerisinde tercih edilmesinin yanı sıra Avrupa ve Amerika'da 34 farklı ülkeye ihracat yapmaktadır. Verdiği web hizmeti sayesinde hayallerinizi hayata geçirmenizi kolaylaştıracak çözümler sunar.

• Hayal Edin

• Sınırları kaldırın ve hayal edin

•Tasarımınızı Gönderin

• Biz sizin için buradayız

• Hayata Geçirelim

• Hayal ettiğiniz ancak hiçbir yerde bulamadığınız ürünleri sizin için tasarlayalım

• Üstün Kalite ve Hızlı Teslimat ile Farkı Yaşayın

• Bizimle ilk iletişime geçtiğiniz andan itibaren, ürünün size teslimine kadar olan süreçte farkımızı görün

UNICORN

MEDYA

İşletmenizin internet üzerinde ki web sitesi merkezini yaratmak adına Unicorn Web Tasarım 2019 yılında kurulmuştur. Kaliteli ve güvenilir bir izlenim bırakmak için web sitesine sahip olmak adına, markanızı internete taşımanız için ihityacınız olan Web Tasarım ve Dijital Pazarlama hizmetlerini sizlere sunmaktayız.

• Responsive Web Tasarım

• Siteniz tüm akıllı cihazlarda en ideal şekilde görüntülenebilir.

• Yüksek Performans

• Kullanılan güncel teknolojiler ile siteniz hızlı bir şekilde görüntülenebilir.

• Galeri Düzenlemesi

• Fotoğraflarınız göz alıcı bir şekilde sergilenir.

• Videolarınız kolaylıkla görüntülenebilir ve göz alıcı olabilir.

• Sosyal medya hesaplarınız da sitenizde görüntülenebilir ve ulaşılabilir olmasıyla müşterilerinizin aklını karıştırmaz.

• Tüm tarayıcılarda açılabilir bir web siteye sahip olabilirsiniz.

MOBI

WOOD

Mekanlar da yenilikçi ve yaratıcı çizgiler oluşturan müşteri memnuniyetini sanat ilkesi olarak benimsemiş olan Mobiwood 2019 yılından bu yana kendini geliştirerek sizlerin hayallerini ahşaba yansıtmaktadır.

Mekanlar da yenilikçi ve yaratıcı çizgiler oluşturan müşteri memnuniyetini sanat ilkesi olarak benimsemiş olan Mobiwood 2019 yılından bu yana kendini geliştirerek sizlerin hayallerini ahşaba yansıtmaktadır.