Kariyer

Açık Pozisyonlar

Fyc Grup olarak, başarıya giden yolda en önemli kaynağımızın çalışanlarımız olduğunun farkındayız ve insan kaynakları politikamızı da bu bilinçle şekillendirmekteyiz. Böylelikle hem iş tatmini yüksek, gelişime açık, dinamik ve hevesli bir ekip oluşturmayı hem de bu güçlü ekip ile müşteri beklentilerinin üzerinde hizmet vererek başarı çizgimizi daima daha yukarıya taşımayı hedefliyoruz.

Çalışanlarımızı, şirketimizin sürekli gelişimine paralel olarak gelişen en önemli kaynağımız olarak görmekteyiz. Bu sebeple çalışanlarımızın kişisel ve mesleki gelişimlerine destek olmakta ve başarılarını takdir etmekteyiz. Yenilikçilik, yaratıcılık ve açık iletişim ilkelerinin benimsendiği, bireysel ve kurumsal değerlerin paylaşıldığı, nitelikli, huzurlu ve sıcak bir çalışma ortamını çalışanlarımıza sunmaktayız.

Şirketimizin insan kaynakları politikası da;

İnsan Kaynakları stratejileri geliştirerek çalışan verimliliğini arttırmak, nitelikli, motive ve bağlılığı yüksek iş gücü oluşturarak, şirketimizin büyüme ve karlılığına katkıda bulunmak; şirket hedeflerine odaklı, takım halinde bilgi ile çalışan, sürekli gelişen, mutlu, motivasyonu yüksek ve eğitimli bir insan gücü oluşturmaktır.

İletişim

Bize Ulaşın

Fyc A.Ş. ve bağlı şirketlerinde çalışmak isteyen adaylarımız sadece websitemiz üzerinden veya anlaşmalı olduğumuz iş arama portalları aracılığıyla özgeçmişlerini iletebileceklerdir. 6698 Sayılı  Kişisel Verilerin Korunması Kanunu nedeniyle elden, e-posta veya sosyal medya aracılığıyla özgeçmiş kabul edilmemektedir.