Hakkımızda

Deneyimin liderliğiyle, birlikteliğin gücüyle.

Hikayemiz

Kısaca FYC

FYC, 1994’den günümüze, 30 yıla yaklaşan yolculuğu boyunca Türkiye’nin yükselen değeri inşaat sektöründe çalışmalarına başlamıştır. 30 yıldan kısa sürede faaliyet alanını kapsamlı bir biçimde genişleten FYC Grup Şirketleri ; inşaat, mobilya üretimi, perakende, enerji, gayrimenkul, hizmet sektörlerinde faaliyet göstermektedir. FYC, bu sektörlerde yurt içinde edindiği tecrübeyi Amerika, Avrupa Ülkelerindeki operasyonlarıyla yurt dışına taşımaktadır.

FYC, Günümüze kadar pek çok atılımında sorumluluk alarak rakiplerinden ayrışmayı başararak ve her zaman ilklerin öncüsü olmuştur. Kuruluşundan bu yana ortakları ve diğer paydaşlarıyla istikrarlı, devamlı ve uzun ömürlü kaynaklar yaratabilmeyi temel hedef olarak benimsemiştir. Bu amaç doğrultusunda faaliyette bulunduğu tüm sektörlerde kalite, müşteri memnuniyeti ve kârlılık elde etmek, FYC Grup Şirketlerinin önceliklerini oluşturmaktadır.

Elde ettiği başarıların ardındaki temel neden, mükemmeliyetçilik anlayışını ilk günden bu yana korumasıdır. Bu sayede rekabetçi, gelişime ve yeniliğe açık, güvenilir, çevreye duyarlı, profesyonel ve dinamik olarak nitelendirilen öncü bir kuruluş haline gelmiştir.